Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Зі святом останнього дзвоника!

Date: 28 травня 2020 о 23:20

Дорогі учні,шановні вчителі , працівники школи та батьки!

Підійшов до завершення навчальний рік . Логічно було б озвучити своє привітання на  святі Останнього дзвоника .  Але  життя в умовах  карантину  вносить свої корективи . Але це не применшує значимості цієї події в історії школи,  в житті кожного з нас .

Закінчились  заняття у школі та починається  прекрасна пора для  учнів – літніх канікул, а для вчителів – відпусток.  Країна Знань перегортає ще одну сторінку нашого освітянського літопису. Упродовж цього навчального року 92 учні нашої школи припадали до цілющих джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони живої та неживої природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності. У рідній школі зміцніли й загартувалися душі школярів  від безтурботних першокласників,до замріяних у майбутнє випускників. Цей час іще більше посріблив скроні педагогів, але й зміцнив береги невичерпного моря доброти та сердечного тепла, що випромінюють учительські очі.

Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Цьогоріч ми виряджаємо  у світ дорослого самостійного життя 11 випускників школи. Дорогі випускники! Залишаються позаду ваші шкільні роки - найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Попереду - нові вершини та нові досягнення. А головне -непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.Адже ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою  стане Україна.

Висловлюю безмежну подяку педагогам за їхню щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які Ви віддавали своїм вихованцям. У численних конкурсах, оглядах, олімпіадах, змаганнях цього навчального року наші Дольські вихованці були одними з кращих.

А всім батькам зичу, щоб діти обов’язково виправдали їхні батьківські надії та стали гідним продовженням свого роду.

Тож вітаю усіх із успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові звершення і плани на майбутнє!

Хай щастить!!!

Comments:
Only authorized users can leave comments.